Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Skyrius be tradicinių renginių neliks

Posted by mediaplius - 28 gegužės, 2009

Viktoras Denisenko

Gegužės 18 dieną į eilinį posėdį susirinko LŽS Vilniaus skyriaus valdyba. Posėdžio metu buvo aptariami aktualūs skyriaus klausimai, planuojami ateities darbai. Tapo aišku, jog dėl sunkmečio kai kuriuos ankstesnius LŽS Vilniaus skyriaus planus teks pakoreguoti.

Nėra naujiena, kad dėl įtemptos ekonominės situacijos šalyje aktualiais tampa renginių ir projektų finansavimo klausimai. Šiemet Lietuvos žurnalistų sąjunga įvairių renginių finansavimui per Nacionalinę žurnalistų kūrėjų asociaciją prašė iš Kultūros ministerijos 61 tūkst. litų. Šis prašymas buvo patenkintas kiek mažiau nei ketvirtadaliu. Susiklosčius tokiai situacijai, LŽS Vilniaus skyriaus valdyba nusprendė vykdyti numatytus renginius ir projektus iš skyriaus sukauptų lėšų. Šiais metais be tradicinių konkursų „Taikliausias šūvis“ ir „Metų kornišonas“ planuojama surengti atvirą diskusiją „Žurnalistas šiandienos pokyčių kontekste“, mokymus, padėsiančius netekusiems darbo žurnalistams registruotis Darbo biržoje ir „Talentų banke“ bei seminarą apie profsąjunginę veiklą redakcijose. Bus rengiami ir tradiciniais tapę „Pokalbių klubo“ susitikimai.

Posėdžio metu taip pat buvo nuspręsta vietoje Loretos Jastramskienės, įgijusios narės korespondentės statusą, deleguoti nuo skyriaus į LŽS tarybą Jolantą Butkevičienę. Taip pat nutarta, jog LŽS valdybos posėdžiuose iki metų pabaigos Vilniaus skyrių vietoje Akadijaus Vinokuro atstovaus Viktoras Denisenko.

Valdyba priėmė į skyrių dešimt naujų narių, kurie visi turi tikrojo nario statusą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: