Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Pasibaigė sąskrydis „Žurnalistai už taiką 2009“

Posted by mediaplius - 10 rugpjūčio, 2009

Viktoras Denisenko

Štai ir pasibaigė tradicinis žurnalistų sąskrydis, organizuojamas LŽS, „Žurnalistai už taiką“. Šiemet jis vyko net dvi dienas – nuo rugpjūčio 7 iki rugpjūčio 9 dienos Biržuose prie Širvenos ežero. Renginys buvo skirtas Lietuvos Žurnalistų Sąjungos 80-mečiui.

Galima teigti, jog pagrindinis žodis, kuris galėtų apibūdinti kiekvieno tokio sąskrydžio (o tai yra tradicinis kasmetinis LŽS renginys) esmę yra – bendravimas. Malonu buvo stebėti, kaip skirtingo amžiaus ir skirtingos profesinės patirties kolegos lengvai atranda bendrą kalbą, dalijasi savo mintimis.

Kaip įprasta, ypatingu renginio akcentu buvo dalyvavimas jame kolegų iš kaimyninių šalių. Šiemet į sąskrydį atvažiavo žurnalistai iš Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos. Kai kurie iš jų dalyvauja LŽS organizuojamuose sąskrydžiuose jau nebe pirmą kartą. Būtent iš jų lūpų teko girdėti, jog sąskrydis „Žurnalistai už taiką“ jau yra tapęs tikru profesinio solidarumo simboliu.

Į sąskrydį atvažiavę žurnalistai dalyvavo ir kaip tik tomis dienomis Biržuose vykusioje miesto šventėje, jiems taip pat buvo organizuota ekskursija į Rinkuškių alaus daryklą. Norisi konstatuoti, jog sąskrydis „Žurnalistai už taiką 2009“ pavyko, jis tapo tikra švente – labai svarbia šiais žurnalistų bendruomenei sunkiais laikais.      

 Saskrydis09 001

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: