Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Kvietimas į knygos pristatymą

Posted by mediaplius - 23 rugsėjo, 2009

Šių metų rugsėjo mėnesio 30 dieną, 18.00 Vilniaus Rotušėje bus pristatyta knyga, sulaukusi didelio susidomėjimo skaitytojų tarpe (trys mėnesiai perkamiausių knygų dešimtuke).

Tad kodėl man šovė į galvą nusidėti geram skoniui ir imtis  dar kartą pristatyti tą pačią knygą? Atsakymas: todėl, kad praėjus keliems mėnesiams nuo pristatymo, pačiame knygos platinimo  įkarštyje, mano knyga „Eroto glėbyje“ buvo areštuota. Teismo sprendimu jai buvo pritaikyta laikinoji apsaugos priemonė ir ji buvo išimta iš 120 Lietuvos knygynų. Kodėl? Todėl, kad viena pusė pareiškė turinti turtines teises į mano knygą.

Ačiū Dievui, praėjus pusantrų metų bylinėjimosi, sveikas protas nugalėjo. Taigi, skaitytojai su žvake ieškoję mano knygos knygynuose, pagaliau vėl galės ją įsigyti.

Ta proga ir kviečiu visus kolegas ir  draugus į Vilniaus rotušę rugsėjo 30, 18.00 pasidžiaugti su manimi knygos „Eroto glėbyje“ išlaisvinimu iš areštinės.  Ją pristatys visiems žinomas rašytojas, gerbiamas Markas Zingeris. Jūsų taip pat lauks du erotiniai sceniniai siurprizai ir stiklas vyno.

Arkadijus Vinokuras

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: