Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Pristatytas almanchas “Žurnalistika 2008“

Posted by mediaplius - 19 lapkričio, 2009

Lapkričio 18 d. Vilniaus Rotušėje iškilmingoje aplinkoje buvo pristatytas almanachas „Žurnalistika 2008“. Almanacho sutiktuvės tapo džiaugsmingu įvykiu visai žurnalistų bendruomenei.

Almanachas „Žurnalistika“ buvo atgaivintas praeitais metais, kai pasirodė leidinys, kurio akiratyje buvo ilgo – 1990 – 2007 metų – periodo Lietuvos žurnalistų sąjungos gyvenimo bei žiniasklaidos vystimosi nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje aspektai. Ir tada, prieš metus, ir vakar, Rotušėje, buvo pabrėžiama, jog almanachas „Žurnalistika“ tęsia to paties pavadinimo metraščio, kurį sovietmetį leido tuometinė profesinė žurnalistų organizacija, tradicijas, o jo šaknys netiesiogiai siekia net tarpukario Lietuvos žurnalistų sąjungos leidinius.

Skaitytojai almanache „Žurnalistika 2008“ ras ne tik LŽS praeitų metų kroniką, bet ir daug įdomios bei naudingos medžiagos apie šalies žiniasklaidoje vykstančius pokyčius, apybraižas apie žinomus žurnalistus bei žvilgsnį į lietuviškos žurnalistikos istoriją. Tarp almanacho autorių yra nemažai LŽS Vilniaus skyriaus narių, be to – leidinio redaktoriaus pareigas atliko LŽS Vilniaus skyriaus pirmininkė Aurelija Arlauskienė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: