Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Lietuvos informacinėje erdvėje – du nauji leidiniai

Posted by mediaplius - 4 birželio, 2010

Delfi portalo skiltys „Media“ praneša net apie du naujus leidinius, kurie šiais metais įeina į Lietuvos informacinę rinką. Tai nekomerciniai leidiniai, skirti platinti nemokamai. Gana panašus yra ir jų kelias pas skaitytoją.

Pirmas iš leidinių – žurnalas „Homo“, skirtas gvildenti tolerancijos ir žmogaus teisių temas. Kol kas šis žurnalas buvo pasiekiamas tik internetu (www.homo-mag.lt), tačiau artimiausiu metu planuojama atspausdinti popierinį šio žurnalo tiražą (600 egz.). Nedidelius naujų žurnalo numerių tiražus planuojama spausdinti ir ateityje, bei platinti juos nemokamai įvairiose socialinėse erdvėse.

Kitas leidinys – naujas studentiškas laikraštis „Jaunimo balsas“, kuris kuriamas studentų-entuziastų iš skirtingų Lietuvos rajonų. Kol kas šį laikraštį irgi galima skaityti internete (www.jaunimobalsas.lt), bet rudenį turėtų pasirodyti ir popierinė šio leidinio versija.

Ką gi, nors krizė dar galutinai neatslūgo, džiugu matyti, jog Lietuvos informacinėje erdvėje kažkas tai vyksta – kuriasi nauji leidiniai, gvildenamos naujos idėjos etc.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: