Mediaplius

LŽS Vilniaus skyriaus tinklaraštis

Tarp dviejų švenčių susitikimas Pokalbių klube

Posted by mediaplius - 3 kovo, 2011

Po Tarptautinės moterų solidarumo dienos ir prieš Kovo  11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo dieną  LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas  kviečia į susitikimą, kuris bus skirtas abiems šioms šventėms.

Žinomas  fotografas, dailininkas, leidėjas Zinas Kazėnas surengs savo darbų parodą „Zino Kazėno moterys“ ir pademonstruos videoklipus, kuriuose  galbūt kolegos pamatys ir save, epizodus iš Vilniaus skyriaus gyvenimo.  Pristatysime  žurnalistų  Vytauto Juozapo Urbono,  Julijos Šliažienės, Alvydo Valentos ir Viktoro Denisenkos išleistas naujausias knygas, kuriose persipina daug skirtingų temų, bet pagrindinės yra meilė ir politika. Beje, moters meilė ir Tėvynės meilė  šių autorių knygose papildo viena kitą, leidžia pajusti gyvenimo pilnatvę.  Pavasarinio skaidrumo susitikimui prie kavos puodelio suteiks Povilo Girdenio gitara ir dainos,  sukurtos žinomų poetų tekstais.

Susitikimas vyks  trečiadienį – kovo 9 d. 17,30 val. A.Mickevičiaus muziejuje  (Vilnius, Bernardinų g. 11). Kolegių laukia siurprizas… Patogu būtų žinoti, ar dalyvausite. Praneškite telefonu  8684 76444  arba el.paštu aldona.armale@gmail.com

Aldona  Armalė,

Vilniaus skyriaus Pokalbių klubo  koordinatorė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: